DÜNDEN BUGÜNE

AKTİF ETİKET

BAŞLANGIÇ
1992

Kuruluş..

Firmamız tekstil firmalarına tekstil aksesuarı üretimi ile hizmeti vermek amacıyla, O zaman tekstil merkezi olan Eminönü'nde Kurulmuştur, Tekstil Aksesuarı üretimine önem vererek üretim birimlerini sürekli arttırmıştır.

1998

Bez Baskı Teknoloji'sinde Yeni Üretim Birimi..

Müşterilerimizden gelen talep üzerine, Üretim birimimize Tekstil Baskı Etiket birimini ekleyerek daha fazla üretim ile Kaliteli üretim, zengin ürün seçeneği sunarak, Baskı Etiket'te UV Sistem ile Kuşe Çıkartma, Japon Akmaz, Saten, ve dar Dokuma Baskılarında Son teknoloji ile hizmet vermek amacıyla üretim birimlerimizi uygun hale getirildi.

2002

Dar Dokuma Üretimi..

Firmamız başlıca hedefi kalite, özen ve güven, çalışma prensibi ile müşterilerine teknoloji destekli kaliteli üretiminde yapmakta ve Üretim birimlerimize Tekstil alanından kullanılan Dar Dokuma üretim sitemini ekleyerek daha fazla ürün ile hizmek verebilmektedir..

2007

Daha İyi Hizmek Verebilme Adına Satış Mağazamız..

Kaliteli üretimi kendisine şiar edinen Firmamız Müşterilerine daha fazla ürün seçeneği sunabilmek için Zeytinburnu Satış Mağazasını hizmete açıldı, Mağazamızda tekstil aksesuarı çeşitleri ile hizmete devam etmektedir.

2009

Matbaa Baskı Teknoloji'sinde Yeni Üretim Birimi..

Üretici bir firma olarak sürekli teknoloji destekli üretim birimlerini arttıran firmamız birimlerine Heidelberg Ofset Baskı, Selefon, Sıvama, Varak Yaldız, ve Pedal Kesim Teknolojisini ekleyerek daha fazla üretim ağı sunmatadır.

2012

Dokuma Etiket Üretim Birimi

Yeni Nesil Muller Mugrip 3, Dokuma Etiket makineleri ile kaliteli ve hızlı üretimi Sizlerin hizmetine sunan firmamız, Etiket kesme katlama (ambalaj) biriminide hizmetinize sunarak Etiketlerinizi daha düzgün bir paketleme şekliyle sizlerin hizmetine sunmaktadır.

2017

Merter Satış Mağazası.

Firmamız İkinci Satış Mağazamız Merter'de hizmete açıldı, Mağazamızda tekstil aksesuarı çeşitleri ile hizmete devam etmektedir.

ve Şimdi

Firmamız

Güven ve kalitede müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ilkesiyle başladığı hizmetlerine ilk günkü anlayış ve heyecanla devam etmekte ve bu ilkesiyle bu günkü müşteri hizmet ve ürün satış kapasitesini arttırmıştır. Hızla gelişen sektörümüzde bizimle aynı görüş ve dinamizmi paylaşan birçok teknik personel şirketimiz bünyesinde bilgi ve emeklerini paylaşmaktadır.

Sizlerle Daima Yeniliğe..
TOP
Whatsapp İle Bilgi Al
1